0212 243 26 35 info@vipvize.com.tr

Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu izleyebilir, onay izleyebilir ve tur bittikten sonra tura da puan verebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
Adın*
Soyadın*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Bir hesap oluşturmak, Hizmet Şartlarımız ve Gizlilik Bildirimiile tamam olduğunuz anlamına gelir .

ZATEN ÜYE MİSİNİZ?

Giriş

VIP araç kiralama hizmetleri ile vize işlemleriniz artık daha kolay. Vize işlemleriniz sırasında kiralayacağınız size özel aracımız ile dilediğiniz noktadan ofisimize gelerek işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Randevu tarihinizde ve diğer işlemleriniz için ofisimize gerçekleştireceğiniz ziyaretlerde, VIP araç kiralama hizmetinden yararlanarak gelebilir, işlemleriniz bittikten sonra dilediğiniz adrese dönebilirsiniz.

VIP Araç Kiralama Hizmetleri Nedir?

VIP araç kiralama hizmetleri, siz müşterilerimize özel olarak sunduğumuz Vipvize hizmetlerinden biridir. Randevu tarihinde kiralamış olduğunuz VIP aracımız ile sizi belirttiğiniz adresten alacak özel araç ile ofisimize gelebilirsiniz. Tüm işlemleriniz bittikten sonra yine dilediğiniz adrese kiraladığınız özel aracınız ile dönebilirsiniz.

Vize işlemleriniz esnasında kiralayacağınız VIP araç sayesinde kolaylıkla işlemlerinizi yapabilirsiniz. Şehir dışında ikamet ediyorsanız şehre ulaştığınız anda sizi karşılayacak VIP aracımız ile Vipvize ofisine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ofisimizde işlemleriniz bittikten sonra belirttiğiniz adrese kadar yine VIP aracımız ile dönebilirsiniz.

Konforlu ve size özel hazırlanan VIP araç sayesinde harcadığınız vakti minimuma indirecek ve işlemlerinizi kolay bir şekilde halledeceksiniz. Ofisimize kendi imkanlarınız ile gelme hususunda bir engele sahipseniz VIP araç kiralama hizmeti ile bu engelleri ortadan kaldırıyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey VIP araç kiralama hizmetinden yararlanmak.

VIP araç kiralama hizmetimiz dahilinde siz müşterilerimize vize işlemleri sırasında konforu ve kaliteyi yaşatmayı hedefliyoruz. Yalnızca başvuru süreci değil başvuru öncesinde ve sonrasında da bütün işlemlerinizi kolaylıkla tamamlamanızı sağlıyoruz.

Vipvize VIP Araç Kiralama Hizmetleri 

Vipvize VIP araç kiralama hizmetleri için bize ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz. Vize işlemlerinizi yaparken oldukça konforlu ve size özel hizmet veren araçlarımız ile vakit kaybetmeden işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Vipvize olarak sunduğumuz birçok hizmetten yalnızca biri olan VIP araç kiralama hizmeti ile vize işlemleriniz konforlu ve keyifli vakitlere dönüştürebilirsiniz.

Aracımız sizi belirttiğiniz adresten alarak ofisimize getirir. Ofisimize geldiğiniz anda vize işlemleriniz esnasında danışmanlığınızı yapacak personelimiz sizi karşılar. Ofisimiz de işlemleriniz ile ilgili tüm detaylar hakkında bilgilendirme yapılır. Eğer işlemler sırasında eksik evrağınız mevcutsa eksik evrak temini yapılır. Başvurunuz veya diğer işlemleriniz başlatıldıktan sonra kiraladığınız VIP araç ve özel personelimiz ile belirtmiş olduğunuz adrese geri dönebilirsiniz.

Şehir dışından gelerek ofisimizde vize işlemlerini tamamlayacak müşterilerimiz VIP araç kiralama hizmeti kapsamında şehre vardıktan sonra aracımız ve personelimiz belirtilen adreste karşılar. Ofisimize geldikten sonra talep edilen işlemler gerçekleştirilir. İşlemlerin ardından gerekli bilgilendirilme yapılarak kiralanan araç ile birlikte belirtilen adrese ulaştırılır.

VIP araç kiralama hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey web sitemizde yer alan iletişim adreslerinden bizimle iletişime geçmek.