0212 243 26 35 info@vipvize.com.tr

Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu izleyebilir, onay izleyebilir ve tur bittikten sonra tura da puan verebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
Adın*
Soyadın*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Bir hesap oluşturmak, Hizmet Şartlarımız ve Gizlilik Bildirimiile tamam olduğunuz anlamına gelir .

ZATEN ÜYE MİSİNİZ?

Giriş

Vize işlemlerinin tecrübesiz kişiler tarafından yapılması başvuru sürecinin gereksiz uzamasına neden olur. Başvuru işlemlerinde çoğu kez merkezlerin yanlış bilgilendirmeleri, gereken evraklar hakkında eksik bilgiler vermesi ve yanlış yönlendirmeler hem vaktinizden çalmakta hem de bekleme süresini uzatmaktadır. Uzman kişiler ile oluşturulan danışmanlık kadrosuna sahip Vipvize ayrıcalığıyla sıra beklemeden vize işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Size özel sıra beklemeden vize işlemleri için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kolay, Hızlı ve Güvenli Vize İşlemleri

Vipvize ile vize işlemlerinizi kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Size özel tasarlanan ofisimizde vize başvurularınızı ve diğer tüm işlemlerinizi sıra beklemeden kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor ve bunu taahhüt ediyoruz. Başvuru öncesinde başvuru yapacak kişilere gerekli tüm bilgilendirmeyi yapıyoruz. Evrakların hazırlanması, başvurunun yapılması, başvuru takip süreci ve başvuru sonucu sonrasında neler yapmanız gerektiği hakkında gerekli detayları sizlerle paylaşıyoruz.  Kişiye özel sıra beklemeden vize işlemlerinde, başvuru için konsolosluk randevunuzu, bizimle iletişime geçtikten ve evraklarınızı hazırladıktan sonraki 2 gün içerisinde alabiliyoruz. Başvuru formunu ve diğer tüm evraklarınızı eksiksiz bir şekilde tamamlamanız halinde başvurunuzu gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir sıra beklemeden size özel hazırlanmış ofisimizde kolaylıkla tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ile gerek danışmanlık gerekse vize işlemlerinizde herhangi bir aksaklık yaşamadan başvurunuzu yapabilir ve süreci rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Vipvize ofisinden aldığınız randevuyu en az 15 dakika önce gelmenizi tavsiye ederiz. Randevunuza gelirken ilk görüşmede sizden istenen evrakları eksiksiz bir şekilde yanınızda bulundurmalısınız. Başvuru öncesinde randevu alarak ofisimize gelebilirsiniz. Randevu sistemi ile işlemlerde karışıklık olmasını önüne geçerek sürecin hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlıyoruz. Randevu sistemimiz ile birlikte aynı zamanda size en uygun zamanda başvuru ve diğer vize işlemlerinizi yapıyoruz. Sıra beklemeden kolaylıkla yapacağınız vize işlemlerinde yapmanız gerekenler danışmanlarımız tarafından sizlere aktarılacaktır. Vize başvurusu ve işlemlerin hızlı bir şekilde ilerleyebilmesi için evraklarınızı eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlamanız gerektiğini unutmayınız.

Vipvize ile Sıra Beklemeden Vize İşlemlerinizi Tamamlayın!

Tecrübesiz ve alanında uzman olmayan yetkililer tarafından gerçekleştirilen işlemlerde aksamalar olurken bu durum işlemlerinizin uzamasına neden olur. Yanlış yapılan bilgilendirmeler ve eksik evrak takibinin yapılmaması çoğu kez başvuru işlemlerinizi olumsuz etkiler. Uzman kadromuz ve kullandığımız sistem sayesinde başvuru sahipleri sıra beklemeden vize işlemlerini kolaylıkla yapabilmektedir. Hangi ülkeye seyahat edecek olursanız olun vize işlemlerinizi sıra beklemeden yapabilirsiniz. Konsolosluk randevusu için haftalarca beklemenize gerek kalmadan kısa sürede alabilir ve hızlı bir şekilde işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Yalnızca vize başvurularınız için değil süreç hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacak. Vipvize yalnızca başvurularınızı gerçekleştireceğiniz bir merkez değil, aynı zamanda kalite ve hızlı bir danışmanlık hizmeti sunan firmadır. Müşterilerimizin talep ve önerilerini dikkate alarak oluşturduğunuz vizyonumuz ile seyahat öncesi ve sonrasında birçok hizmet sunmaktayız. Yurtdışına gerçekleştireceğiniz seyahatlerde güvenle tercih edebileceğiniz Vipvize ile sıra beklemeden işlemlerinizi gerçekleştirmek için iletişim adreslerimizden randevu almanız yeterlidir.