0212 243 26 35 info@vipvize.com.tr

Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu izleyebilir, onay izleyebilir ve tur bittikten sonra tura da puan verebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
Adın*
Soyadın*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Bir hesap oluşturmak, Hizmet Şartlarımız ve Gizlilik Bildirimiile tamam olduğunuz anlamına gelir .

ZATEN ÜYE MİSİNİZ?

Giriş

Vize başvurularınızda hızlı randevu sistemi ile vize işlemlerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Acil seyahatlerinizde büyük bir avantaj sağlayan hızlı randevu sistemi, başvurunuz için ortalama birkaç gün içerisinde randevu almanızı sağlar. Günlerce beklemeden randevu alabilmek ve acil seyahatleriniz için hızlı randevu sistemini tercih edebilirsiniz.

Hızlı randevu sistemi haftalarca beklemeden kolay bir şekilde randevunuzu almanız için en uygun yöntemdir. Hızlı randevu sisteminde randevu tarihi konsolosluğun yoğunluğuna göre en uygun ve en yakın tarihe verilir. Ani gelişen seyahat planlarınızın yanı sıra randevu için uzun süre beklemek istemiyorsanız hızlı randevu sistemini vize işlemlerinde tercih edebilirsiniz. Hızlı randevu ile vize işlemlerinde günlerce süren prosedürleri çok kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz.

Merkezimizden alacağınız danışmanlık hizmeti ile hızlı randevu işlemlerinizde herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmadan randevunuzu en erken tarihe alabilirsiniz. Size özel ve sıra beklemenize gerek kalmadan sunduğumuz vize işlemleri aracılığıyla hem randevu tarihinizi kısa sürede içerisinde alabilir hem de işlemlerinizi çok kısa bir zaman diliminde bitirebilirsiniz. Vipvize ayrıcalığıyla hızlı randevu sisteminden yararlanarak vakit kaybetmeden randevunuzu alabilir, vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Hızlı Randevu ile Beklemeden Vize İşlemlerinizi Başlatın!

Vize işlemlerinde tüm başvuru sahipleri randevu almak zorundadır. Hızlı randevu sistemi, normal vize randevusundan daha kısa sürede randevu almanızı sağlar. Hızlı randevu öncesinde gerekli belgeleri hazırlamanız gerekmektedir.  Hızlı randevu hizmeti için Vipvize ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yurt dışına gerçekleştireceğiniz seyahatlerde en az 1 ay önceden randevu talebinde bulunmanız gerekir. Vize işlemleri için gerekli olan evrakların bu süre zarfında hazırlanması gerekir. Konsolosluklarda yaşanan yoğunluğu göre bu süre uzayabilir. Randevu ve başvuru talebinde bulunabilmeniz için pasaportunuzun en az 6 ay geçerli olması gerekir. Bazı ülkelerde bu durum değişiklik gösterebilir. Randevu talebinizle birlikte tüm evraklarınızı hazırlamalısınız. Vipvize ekibi olarak normal randevu ve hızlı randevu işlemlerinde başvuru sahiplerinin neler yapması gerektiğini ve evrak takibi hakkında detaylı bilgilendirmeleri yapmaktayız.

Hızlı randevu, diğer randevu işleminden farklı olarak randevunuzun birkaç gün içerisinde alınmasını sağlamaktadır. Hızlı randevu sistemi ile birlikte aylarca beklemeden çok kısa bir sürede randevunuzu alabilirsiniz. Hızlı randevu taleplerinde Vipvize, vize öncesi ve sonrası danışmanlık, evrak takibi ve düzenlenmesi gibi bütün hizmetleri sağlamaktadır. Hızlı randevu için tek yapmanız gereken web sitemizde yer alan iletişim adreslerimizden bize ulaşmak.