0212 243 26 35 info@vipvize.com.tr

Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu izleyebilir, onay izleyebilir ve tur bittikten sonra tura da puan verebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
Adın*
Soyadın*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Bir hesap oluşturmak, Hizmet Şartlarımız ve Gizlilik Bildirimiile tamam olduğunuz anlamına gelir .

ZATEN ÜYE MİSİNİZ?

Giriş

Hakkımızda

Acil Vize ve Randevu  işlemleri

Tüm Ülkeler için Vip Vize işlemleri .

Konsolosluklarda  yada  Vize başvuru merkezlerinde  Randevu Prosüdürü ile uğraşmadan Çok Kolay ve Hızlı Vizenizi  2-3 Günde  alıyoruz. Evraklarınızı Vize ofisimize  ulaştırdıktan çok kısa  bir süre de  Vize başvurunuzu  yapıyor  ve enkısa zamanda  sonuçlanmasını sağlıyoruz.Vize işlemlerinin bu kadar hızlı yürüdüğüne şahit olmak için  bizden  hizmet almanızı önemle  tavsiye ederiz.

Vize başvuru Merkezi  yada Vize işlemleri için başvuru yapmadan önce Mutlaka  bize başvuru yapmanız  Red almamak için çok önemli.Red  aldıktan sonra bir daha Vize almanız  çok zor hale  gelebiliyor.

VipVize.com.tr  20 Yıllık Tecrübe mizi  ve Konsolosluklarda Yetkili Acenta  olmanın Avantajlarını  Müşterilemiz için sonuna  kadar  kullanmaktayız.Tüm Ülkelerin Vize işlemlerinde  Profosyonel elemanlarımız  kaliteli  ve  Hızlı çözüm kabiliyetleri ile Vize almak  isteyen Tüm Müşterilerimize destek vermektedirler.

Danışmanlık Hizmetleri

Vize başvurunuz için gerekli olan belgelerinizi öncelikle bizlere göndermeniz gerekmektedir.

Belgeleriniz deneyimli kadromuz tarafından başvuru türünüze uygun olarak değerlendirilecektir. Eksik yada hatalı bir belge varsa bu konuda tarafınız bilgilendirecektir.

Her hangi bir sorun yoksa sizin adınıza vize başvurunuz yapılacaktır. Başvuru neticesinde takibi sürdürülerek en kısa süre içinde netice alınmaya çalışılacaktır.

Ve kosoloslukta işlemleriniz tamamlandıktan sonra pasaportunuzu tekrardan sizlere göndereceğiz.

ÖNEMLİ: İlk defa Schengen (şengen) vizesi başvurusunda bulunacak kişiler konsolosluğa şahsen başvurmak zorundadırlar. www.vizeofisi.com.tr bu noktada İlk defa Schengen (şengen) vizesi alacak kişilere danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

(Bkz: Schengen (şengen) ülkeleri: Almanya, Avusturya, Belçika, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İslanda, İspanya, İsveç, İtalya, Lüksemburg, Norveç, Portekiz, Yunanistan)

Banka Hesap Bilgilerimiz

YAPI KREDİ BANKASI

TL HESAP BİLGİLERİMİZ

TEMPO TURİZM İTHALAT VE İHRACAT TİC. LTD.ŞTİ.,

Hesap Sahibi: TEMPO TURİZM İTHALAT VE İHRACAT TİC. LTD.ŞTİ.
IBAN: TR16 0006 7010 0000 0082 6650 53
Hesap No: 82665053 TL

GARANTİ BANKASI HARBİYE ŞUBESİ

TL HESAP BİLGİLERİMİZ

TEMPO TURİZM İTHALAT VE İHRACAT TİC. LTD.ŞTİ.,

Hesap Sahibi: TEMPO TURİZM İTHALAT VE İHRACAT TİC. LTD.ŞTİ.
IBAN: TR92 0006 2000 0780 0006 2970 79
Hesap No: 078 – 6297079 HARBİYE