0212 243 26 35 info@vipvize.com.tr

Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu izleyebilir, onay izleyebilir ve tur bittikten sonra tura da puan verebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
Adın*
Soyadın*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Bir hesap oluşturmak, Hizmet Şartlarımız ve Gizlilik Bildirimiile tamam olduğunuz anlamına gelir .

ZATEN ÜYE MİSİNİZ?

Giriş

Eksik evrak temini, vize işlemlerinizin herhangi bir şekilde aksamadan ve olumlu bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Konsolosluğa sunulan evraklar arasında eksiklerin yer alması başvurucu sürecinizi aksatacağı gibi başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına da yol açacaktır. Evraklarınızın konsolosluk ve elçilik tarafından belirtilen şekilde, eksiksiz hazırlanması gerekir. Aksi takdirde başvurunuz kabul edilmeyebilir. Konsolosluğa veya elçiliğe sunduğunuz evraklar arasında eksikler varsa Vipvize aracılığıyla eksik evrak dilekçesi hazırlayarak  konsolosluğa sunabilir, başvuru sürecinizin olumlu bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Eksik Evrak Temini Nedir?

Eksik evrak temini, vize başvurunuz için gerekli olan evraklar arasında yer alan eksiklerin tarafımızca temin edilmesi ve konsolosluğu/elçiliğe sunulmasıdır. Evraklarınızın eksik olması başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına neden olmaktadır. Çoğu kezde sürecin aksamasına neden olmaktadır. İşlemlerinizin hızlı bir şekilde ilerlemesi ve başvurunuzun olumlu sonuçlanması için konsolosluk tarafından belirtilen evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlamanız gerekir.

Vize talep ettiğiniz ülke konsolosluğuna eksik evrak sunduğunuz takdirde eksik evrak dilekçesi sunmanız gerekir. Vipvize imzası ile hazırlanacak eksik evrak dilekçesini başvurunuzu yaptığınız ülke konsolosluğuna veya elçiliğine sunmanız gerekir. Ardından vize departmanı dilekçenizi inceledikten sonra karar verecektir. Eksik evrak dilekçesi verdiğiniz takdirde konsolosluk veya elçilik sizinle doğrudan ya da Vipvize aracılığıyla iletişime geçecektir. Eksik evrak veya ek evrakları konsolosluk elden teslim almaktadır. Bundan dolayı tamamladığınız ve ek evrakları fax ve kargo yoluyla kabul etmemektedir.

Vipvize Eksik Evrak Temini 

Vipvize, başvuru için gerekli olan ek ve eksik evraklarınızı temin ederek başvuru sürecinizin sekteye uğramadan olumlu bir şekilde ilerlemesini sağlar. Seyahat sağlık sigortası, faaliyet belgesi ve ticaret sicil gazetesi gibi tamamlayamadığınız evraklarınızı Vipvize olarak tamamlayarak başvuru dosyanıza ekleriz.

Her ülke vizesi için ve seyahatinizin amacına bağlı olarak konsolosluk ve elçilik tarafından siz başvuru sahiplerinden farklı evraklar talep edilmektedir. Özellikle seyahat sağlık sigortası için ülke konsoloslukları farklı teminat tutarları istemektedir. Tamamlayamadığınız veya temin ederken zorluk yaşadığınız evrakların teminini Vipvize olarak temin etmekteyiz.

Konsolosluğu veya elçiliğe sunduğunuz her bir eksik evrağı tespit ederek eksik evrak dilekçesi hazırlarız. Konsolosluğa sunduğumuz eksik evrak dilekçesi için doğrudan sizinle iletişime geçilebileceği gibi Vipvize aracılığıyla sizinle iletişime geçilebilir.

Vipvize, başvurunuzun olumlu bir şekilde sonuçlanması için eksik evrak temini hizmetini sizlere sunmaktadır. İşlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlamak ve başvurunuzun olumlu bir şekilde sonuçlanması için tüm evraklarınızın eksiksiz ve konsolosluğun talep ettiği şekilde hazırlanması gerektiğiniz unutmayınız.