0212 243 26 35 info@vipvize.com.tr

Giriş

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu izleyebilir, onay izleyebilir ve tur bittikten sonra tura da puan verebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifreyi Onayla*
Adın*
Soyadın*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Bir hesap oluşturmak, Hizmet Şartlarımız ve Gizlilik Bildirimiile tamam olduğunuz anlamına gelir .

ZATEN ÜYE MİSİNİZ?

Giriş
Itexamlibrary provides CISCO certification exam preparation materials and questions and answers to improve your exam results, 100% refund guarantee. This is the most effective way to pass the exam.
http://www.itexamlibrary.com/
If you really intend to pass the CISCO authentication of the CISCO authentication security solution, join us today and write the smart design of the software by using two easy to use formats, PDF files and actual problems.
cisco
The examination of dump PDF and practical test questions will help you pass the examination quickly and smoothly. If you fail in the exam, you can get a full refund. You can believe it.
200-310 exam pdf download
TestInside simulation test coverage of more than 96%, the answer by a number of professional senior lecturer to crack the original, the correct rate of 100%. TestPassPort Product Description After Sales Service and Update Testpassport The CCNP 200-310 exam bank allows you to easily pass certification exams, but at no charge, for a full refund. It covers nearly 96% of actual questions and answers, including the entire testing range. TestInside is absolutely sure that candidates who first took the Cisco CCNP 200-310 exam will be able to pass the exam, or promise a full refund!
1Z0-061 exam dumps
Itexmlibrary’s CISCO security mobile solution is tested by 1z0-061 every week.
200-125 practice exam
Itexamlibrary offers free CCNP 200-125 exam dump demos in PDF and software formats. Before you decide to purchase the full version of the practice test, you can try the CCNP 200-125 free trial. The CCNP 200-125 braindumps are researched and published by our senior experts and technical experts. The 200-125 sample questions PDF of the files is instant and easy to download in nature which can be used afterward anytime and anywhere by the candidates.
210-060 dumps exam
Our 210-060 CISCO test database is very effective. Our professional team is always at your service.
300-135 exam guide
The two formats cover all syllabus recommended by cisco to implement cisco mobile solution certification exam.
300-320 exam questions
Itexamlibrary provides high quality IT authentication test reactor. This will help you pass the exam easily.
300-075 pdf
Itexamnow is not only a provider of learning materials. We are a knowledge center and a knowledge center. We hire experienced IT certification professionals.
300-135 pdf
we are able to provide your organization with custom-developed learning plans and education materials.
200-310 exam pdf dumps
Itexamnow provides examination materials for CISCO practice test standard. If you have never had a parameter or VUE exam standard exam is very important.
210-060 exam pdf
The accuracy of question and answer is fully guaranteed, which is enough for you to pass the exam.
200-125 pdf
300-115 Cisco
210-260 exam
70-533 dumps
300-075 pdf
200-125 exam
200-125 dumps exam
200-125 exam answers
200-125 exam questions
300-101 exam dumps
300-075 latest dumps
200-125 exam cisco
exam 400-101
400-101 pdf exam
300-208 exam
70-533 pdf dumps
300-115 dumps
300-070 pdf answers
70-533 pdf exam
200-125 pdf questions
200-125 dumps exam

Amerika Vize Başvurusu

Amerika Birleşik Devletleri’ne vize müracaatı yapacak olan Türk vatandaşlarının vize başvurusu için mülakata gitmeleri gerekir. Ayrıca parmak izi vermeleri de mecburidir. Bu koşul 14 yaş üstü vatandaşlar için gereklidir. 14 yaş altı kişiler için aile tarafından başvuru yapılmaktadır. Daha önce vize başvurusunda parmak izi verilmiş dahi olsa her başvuruda parmak izi ve mülakata gireceklerine dair kişilerden sözlü olarak bildirilmesi istenmektedir.

Amerika vizesi için başvuracak olan kişiler Amerikan Göçmen Olmayan Vize kategorisine başvuracaktır.

Vize için başvuracak olan kişiler online olarak Ds 60 formlarını online olarak doldurup yine resmi web sitesinden mülakat randevusu almalıdırlar.  Resmi web sayfasından gerekli adımları takip ederek kredi kartı bilgilerinizi girmelisiniz. Uygun olan tarih ve saati seçtikten sonra onaylanmanız yeterlidir. En son onay sayfasının çıktısını alarak mülakatta yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Vize başvurusu yapacak kişiler en az 30 gün önceden başvuru yapmalıdırlar.

Amerika vize başvuruları sadece ABD Ankara Büyükelçiliği ve İstanbul Başkonsolosluğu tarafından yapılmaktadır. Vize başvurusunu ister elçilikten ister konsolosluktan yapabilirsiniz. Ancak vize başvurunuz onaylanmazsa ikinci başvuruyu diğer yerden yapabilmeniz için en az bir yıl geçmesi gerekmektedir. Vize başvurusu onaylanmayan kişiler ilk başvuruyu yaptıkları yere kısa süre içerisinde tekrar başvuru yapmalıdırlar. Eğer formda bölge seçeneğini yanlış doldurursanız randevuya gittiğiniz takdirde kabul edilmeyeceksiniz.

Kırmızı (normal), yeşil (hususi), gri (hizmet), siyah diplomatik pasaportların tamamı vize uygulamasına tabi tutulmaktadır. Pasaportunuzun en az bir yıl geçerlilik süresi olmalıdır. Formun Türkçe ve İngilizce olarak eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Başvurular yaklaşık olarak 10-15 gün arasında sonuçlanmaktadır. Bundan dolayı en az 30 gün önce başvurmalıdır.

Amerika Vizesi İçin Gerekli Evraklar

İşverenler İçin;

 1. Pasaport (Son 10 yıl içerisinde çıkartılmış, en az iki sayfası karşılıklı boş olan ve seyahat dönüşünden sonra en az 6 ay geçerliliğe sahip olan pasaportla başvurulu yapılmalıdır.)
 2. Biometrik Fotoğraf (5×5 boyutlarında, son 6 içerisinde çekilmiş, daha önce başka bir vize işleminde kullanılmamış ve beyaz arka fonlu olmalıdır.)
 3. DS-160 Vize Başvuru Formu (Amerika Konsolosluğu resmi web sayfasından edinilmektedir.)
 4. Ticari Sicil Gazetesinin Fotokopisi
 5. İmza Sirkülerinin Fotokopisi
 6. Vergi Levhası Fotokopisi
 7. Faaliyet Belgesi Fotokopisi
 8. Nüfus Cüzdanı ve Evlilik Cüzdanı
 9. Amerika Ziyaretçi Vizesi Talep Dilekçesi
 10. Finansal Duruma İlişkin Belgeler (Son üç aylık aktif banka hesap özeti evraklar arasına eklenmelidir. Seyahat masraflarının teminatı olarak hesapta Euro/TL veya USD karşılığı görünmelidir.)
 11. Seyahat Planını Destekleyici Belgeler

Bordrolu Çalışanlar İçin;

 1. Pasaport (Vize bitiş süresinden itibaren en az 6 ay geçerli, 2 sayfası boş olan ve en fazla 10 yıllık deforme olmayan pasaport kullanılmalı)
 2. DS-160 Vize Başvuru Formu (Amerika Konsolosluğu resmi web sayfasından edinilmektedir.)
 3. İşveren şirketin antetli kağıdına yazılan kaşeli, imzalı, başvuru sahibinin şirket bünyesindeki görevini belirten, seyahat planını destekleyici talep dilekçesi
 4. Şirkete Ait İmza Sirküleri
 5. Vergi Levhası Fotokopisi
 6. Faaliyet Belgesi Fotokopisi
 7. Ticari Sicil Gazetesinin Fotokopisi
 8. SGK İşe Giriş Bildirgesinin Fotokopisi
 9. Son 4 Aya Ait Sigorta Bildirgesinin Fotokopisi
 10. Son 3 Aya Ait Maaş Bordrosunun Fotokopisi
 11. Seyahat Planını Destekleyen Uçak ve Otel Rezervasyonu ile İlgili Belgeler
 12. Güncel Tarihli, Arka Fonu Beyaz 2 Adet Biometrik Fotoğraf
 13. Ticari Ziyaretler İçin Ticari Vize Davetiyesi (Amerika'dan davetiye gönderen şirketin antetli kağıdına yazılmış, seyahat planını destekleyen, seyahat süresince kişinin masraflarına karşılık teminat gösteren ve seyahat planını destekleyen bilgiler içermelidir. Bir nüshası vize departmanın diğeri ise başvuru sahibinde bulunmalıdır.)
 14. Seyahat Sağlık Sigortası
 15. Aktif Banka Hesabına Ait Son 3 Aya Ait Banka Hesap Cüzdanı ve Fotokopisi (Banka Yetkilisi Tarafından Islak İmzalı ve Kaşeli Bir Biçimde Hazırlanmış Olmalı. Vize Süresince Seyahat Masrafları Konsolosluk Tarafından Belirlenen Tutar Kadar Bakiye Bulunmalı.)

Memurlar İçin;

 1. Pasaport (Vize bitiş süresinden itibaren en az 6 ay geçerli, 2 sayfası boş olan ve en fazla 10 yıllık deforme olmayan pasaport kullanılmalı)
 2. Güncel Tarihli, Arka Fonu Güncel Tarihli, Arka Fonu Beyaz 2 Adet Biometrik Foto
 3. Konsolosluğa Hitaben Yazılmış Vize Talep Dilekçesi
 4. Memur Olarak Çalışılan Kurumdan Yazı 
 5. Son Üç Aya Ait Maaş Bordrosu 
 6. Aktif Banka Hesabına Ait Son 3 Aya Ait Banka Hesap Cüzdanı ve Fotokopisi (Banka Yetkilisi Tarafından Islak İmzalı ve Kaşeli Bir Biçimde Hazırlanmış Olmalı. Vize Süresince Seyahat Masrafları Konsolosluk Tarafından Belirlenen Tutar Kadar Bakiye Bulunmalı.)
 7. Başvuru Sahibinin Üzerine Kayıtlı Varsa Gayrimenkullerin Tapusu, Araç Ruhsatı, Kira Sözleşmesi
 8. Seyahat Planını Destekleyen Uçak ve Otel Rezervasyonu ile İlgili Belgeler
 9. Seyahat Sağlık Sigortası 
 10. Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği 

Emekliler İçin;

 1. Pasaport (Vize bitiş süresinden itibaren en az 6 ay geçerli, 2 sayfası boş olan ve en fazla 10 yıllık deforme olmamış pasaport kullanılmalı.)
 2. DS-160 Vize Başvuru Formu (Amerika Konsolosluğu resmi web sayfasından edinilmektedir.)
 3. Seyahat Planını Destekleyen Bilgilerin Yer Aldığı Konsolosluğa Hitaben Yazılmış Vize Talep Dilekçesi
 4. Emekli Cüzdanına Ait Fotokopi
 5. Başvuru Sahibine Ait Varsa Gayrimenkul Tapusu ve Araç Ruhsatı
 6. Güncel Tarihli, Arka Fonu Beyaz 2 Adet Biometrik Fotoğraf
 7. Aktif Banka Hesabına Ait Son 3 Aya Ait Banka Hesap Cüzdanı ve Fotokopisi (Banka Yetkilisi Tarafından Islak İmzalı ve Kaşeli Bir Biçimde Hazırlanmış Olmalı. Vize Süresince Seyahat Masrafları Konsolosluk Tarafından Belirlenen Tutar Kadar Bakiye Bulunmalı.)
 8. Seyahat Sağlık Sigortası

Ev Hanımları İçin;

 1. Pasaport (Vize bitiş süresinden itibaren en az 6 ay geçerli, 2 sayfası boş olan ve en fazla 10 yıllık deforme olmayan pasaport kullanılmalı. Ayrıca başvuru sahibinin eşine ait pasaportu veya eski Amerika vizesi varsa fotokopileri)
 2. DS-160 Vize Başvuru Formu (Amerika Konsolosluğu resmi web sayfasından edinilmektedir.)
 3. Seyahat Planını Destekleyen, Amerika Konsolosluğu’na Hitaben Vize Talep Dilekçesi
 4. Başvuru Sahibinin Üzerine Kayıtlı Varsa Gayrimenkul Tapusu ve Araç Ruhsatı
 5. Aktif Banka Hesabına Ait Son 3 Aya Ait Banka Hesap Cüzdanı ve Fotokopisi (Banka Yetkilisi Tarafından Islak İmzalı ve Kaşeli Bir Biçimde Hazırlanmış Olmalı. Vize Süresince Seyahat Masrafları Konsolosluk Tarafından Belirlenen Tutar Kadar Bakiye Bulunmalı.)
 6. Başvuru Sahibinin Eşi Çalışıyorsa İşveren İçin İstenen Belgeler Eklenmelidir
 7. Güncel Tarihli, Arka Fonu Beyaz 2 Adet Biometrik Fotoğraf
 8. Seyahat Sağlık Sigortası

Öğrenciler İçin;

 1. Pasaport (Vize bitiş süresinden itibaren en az 6 ay geçerli, 2 sayfası boş olan ve en fazla 10 yıllık deforme olmayan pasaport kullanılmalı. Ayrıca başvuru sahibinin ailesine ait pasaport veya eski Amerika vizesi varsa fotokopileri)
 2. DS-160 Vize Başvuru Formu (Amerika Konsolosluğu resmi web sayfasından edinilmektedir.)
 3. Seyahat Planını Destekleyen Bilgilerin Yer Aldığı Konsolosluğa Hitaben Yazılmış Vize Talep Dilekçesi
 4. Eğitim Görülen Kurumdan Alınmış Yeni Tarihli Öğrenci Belgesi
 5. Aile iznini beyan eden Muvafakatname 
 6. Ailenin işveren, bordrolu veya emekli olduğu durumlarda diğer yukarıda yer alan belgelerin tamamı gerekli evraklara eklenmeli
 7. Güncel Tarihli, Arka Fonu Beyaz 2 Adet Biometrik Fotoğraf
 8. Seyahat Sağlık Sigortası
 9. Aktif Banka Hesabına Ait Son 3 Aya Ait Banka Hesap Cüzdanı ve Fotokopisi (Banka Yetkilisi Tarafından Islak İmzalı ve Kaşeli Bir Biçimde Hazırlanmış Olmalı. Vize Süresince Seyahat Masrafları Konsolosluk Tarafından Belirlenen Tutar Kadar Bakiye Bulunmalı.)

 

Online ABD Vize Ödemesi

830 TL

Amerika Gezilecek Yerler

Amerika Hakkında Bilgiler

yurtdışı eğitim